farkınız olsun...

Kurumsal

Kurumsal

Kurulduğumuz günden bugüne profesyonellik, dürüstlük ve teknolojiye verdiğimiz değer ile gelişen Ka_Mu Soft bugün sektöründe lider firmalardan birisidir.

Müşterilerimize kaliteyi, eşsiz ve profesyonel bir hizmet ile sunan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bu düşünce ile yola çıkan firmamız her geçen gün yeniliklerle ve kalite ile sizlerin hizmetindedir.

Başarılarımızın temel sırrı siz değerli müşterilerimizle beraber tamamlamış olduğumuz projelerden kazandığımız tecrübelerdir.

Ka_Mu Soft'u tercih eden farkı yakalar. Ka_Mu Soft'la Farkınız olsun..

Hakkımızda

2005 yılında Fatih KARAMAZ tarafından kurulan Ka_Mu Yazılım Web Hizmetleri, 2007 yılından itibaren Ka_Mu Soft adı altında başarılı çalışmalarına imza atmıştır. İlk günden başlayarak profesyonellik, dürüstlük ve teknolojiye verdiği değer ile gelişen Ka_Mu Soft bugün sektörünün liderlerinden birisi olmuştur.

 

 

Firma Profili

İlk olarak amatör bir web sayfası ile sektörüne başlayan Ka_Mu Soft daha sonra profesyonelliğini artırarak bir çok web sayfası ile adını duyurmuştur.Ka_Mu Soft'ta kalite; 'profesyonellik' , 'müşteri şartname ve isteklerine tam uygunluğu' sağlanacak düzeyde performans üstünlüğü olarak anlaşılmakta olup, müşterilerinin tatmini esas olarak alınmaktadır. Bu başarının altında siz değerli müşterilerimiz ile beraber tamamlamış olduğumuz projelerden kazandığımız uzmanlık yatmaktadır. Ka_Mu Soft müşteri mutluluğu, kalite ve profesyonelliğe her geçen gün daha fazla önem vererek her zaman sektörünün liderlerinden birisi olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Ka_Mu Soft Olarak;
Müşterilerimizin istek ve şartnamelerine tam uygun, profesyonellik ve kaliteyi aynı çatı altında birleştirebilmek ve onlara tam güven verebilmek, müşterilerimizin sektörlerinde farklarını ortaya koymak,
Bu profesyonelliği iletişimde de yansıtabilmek, güven ve memnuniyeti kazanabilmek ve sektörün lideri olabilmek,
İçin varız..

Vizyonumuz

Ka_Mu Soft denilince;
Profesyonelliği ve Kalitesi ile tanınan,
Müşterisine güven ve kaliteyi sunabilen,
Farkı aramaya gerek kalmadan doğrudan farkı sunan,
Sektöründe lider,
Bir Ka_Mu Soft akla gelsin istiyoruz.