farkınız olsun...

Hosting

Ka_Mu Soft, KMS Hosting markası ile siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda oluşturduğu web siteleri internet ortamında kesintisiz ve kaliteli bir biçimde yayımlar. KMS Hosting kendi müşterileri yanı sıra Hosting alanında her türlü hizmeti vermektedir. Hosting ve Domain olarak her türlü hizmeti Ka_Mu Soft ve KMS Hosting markaları ile bulabilirsiniz.

Hosting (Web Alanı)
Hosting (Web Alanı)

Linux ve Windows Hosting ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Gelişen teknolojiyi takip ederek en üst teknoloji ile sistemlerimizi donatmaktayız. KMS Hosting markası müşterilerimizin memnuniyetini Ka_Mu Soft kalitesi ile güçlendirir.

Domain (Alan Adı)
Domain (Alan Adı)

Alan Adı Müşterilerimiz ile birlikte istişare yapılarak seçilir ve müşteri web sitesinin adı olur. Yani kısaca tüm dünyaya firmanız bu isim ile duyurulur. Alan adınız Kurumsal Kimlik oluşturmanızda sizin için önemli bir yer kaplamalıdır.

Devamlılık
Devamlılık

KMS Hosting Alanınızın ve Alan Adınızın sürekli olarak devamlı olması konusunda, alan adı yenileme işlemlerini sizin için takip ederek sizlere belirli periyotlarda bilgiler verir. Alan adınızın devamlılığı için elinden geleni yapar. Hosting devamlı yayında kalabilmesi için sistemlerini sürekli olarak kontrol eder ve Sitenizin düzenli olarak yayında kalmasını sağlar.

İstatistik ve Analizlerİstatistik ve Analizler

Sitenizin yayın durumu devamlı olarak kontrol edilir. Bu doğrultu kapsamında sitenizin gün, hafta, ay ve yıl gibi istatistikleri tutulur. Bu istatistikler sitenizin ziyaretçi sayısı ve sanal alemde duyulma oranı gibi verileri içerir. Bu veriler analiz edilerek sizinle paylaşılır ve gerekenler yapılır.